Naujienos

2022 07 01 Naujienos

KONKURSAS AGLUONŲ KAIMO FILIALO VYR. BIBLIOTEKININKO
0,5 ETATO PAREIGOMS UŽIMTI

 

Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka (teisinė forma – biudžetinė įstaiga, buveinė – V. Kudirkos g. 9, Naujoji Akmenė, LT-85165, kodas 190456595)

Darbo krūvis – 0,5 etato.

Darbo sutartis – neterminuota.

Darbo užmokestis  – pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 5,5.

Darbo vieta – Agluonų kaimo filialas, Agluonų km., Dvaro g. 13, Akmenės seniūnija, Akmenės rajonas.

Pretendentų atrankos būdas - pokalbis.

Pretendentų kvalifikaciniai reikalavimai:

 • turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį socialinių, humanitarinių  mokslų studijų srities išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu arba aukštąjį koleginį išsilavinimą su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu. Privalumas – išsilavinimas informacijos paslaugų, bibliotekininkystės, komunikacijos srityse;
 • būti susipažinusiam  ir savo veikloje  vadovautis  Lietuvos Respublikos Konstitucija, Darbo kodeksu, Lietuvos   Respublikos   įstatymais,  Lietuvos Respublikos kultūros politikos nuostatomis,  Lietuvos Respublikos   bibliotekų   įstatymu,  Akmenės rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos direktorės nurodymais;
 • turėti   kompiuterinio   raštingumo   įgūdžių   ir   žinių,   šiuolaikinių   informacinių technologijų panaudojimo galimybes;
 • sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu valstybine kalba, būti pareigingu, darbščiu, gebėti bendrauti su žmonėmis;
 • teikti paraiškas Lietuvos Kultūros tarybai ir kitų institucijų organizuojamiems projektų konkursams;

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

 • Prašymą leisti dalyvauti konkurse.
 • Asmens tapatybę, pilietybę ir amžių patvirtinantį dokumentą ir  jo kopiją.
 • Išsilavinimą patvirtinantį dokumentą ir jo kopiją.
 • Gyvenimo aprašymą (CV).
 • Savo privalumų sąrašą, nurodydamas dalykines savybes, įgūdžius, patirtį, kvalifikacijos kėlimą ir pan.
 • Valstybinio socialinio draudimo pažymėjimą ir jo kopiją, kitus darbo patirtį (stažą) patvirtinančius dokumentus ir jų kopijas.
 • Užpildytą pretendento anketą.

Dokumentai priimami nuo 2022 m. liepos 4 d. iki 2022 m. liepos 18 d. (įskaitytinai) darbo dienomis nuo 8.00  iki 17.00  val.   adresu:   Akmenės   rajono   savivaldybės   viešoji biblioteka, 

V. Kudirkos g. 9, Naujoji Akmenė arba elektroniniu paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.  

 Telefonas pasiteiravimui:  8 (425) 47 011.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

***

Papilė

***

Prasidėjo projektas „Pažinkime Akmenės kraštą“

Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka pradėjo įgyvendinti projektą „Pažinkime Akmenės kraštą“, kurio metu bus suorganizuoti ir pravesti du turistiniai-pažintiniai žygiai su gidu Ramūnu Znutu. Birželio 9 dieną, įvyko pirmasis žygis po Naująją Akmenę. Žygio metu dalyviai sužinojo daug naujų ir įdomių faktų apie Naująją Akmenę, atsakinėjo į gido pateiktus klausimus. Žygio pabaigoje visi dalyviai buvo pakviesti sudalyvauti bibliotekos parengtoje iškyloje. Sekantis žygis vyks liepos 1 dieną Papilėje.

Projektas finansuojamas iš Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos

Bibliotekininkė projektinei edukacinei veiklai
Kristina Urniežienė

 
krist proj
 
*** 
POLA kortele PNG 2

Jums ar Jūsų artimajam diagnozuota onkologinė liga? Jums priklauso POLA kortelė

Visi mes tikimės, kad niekada neteks išgirsti onkologinės ligos diagnozės. Visgi, kiekvieną dieną su šia nauja realybe susiduria daugiau nei 50 šeimų, kuomet tiek patį asmenį, tiek jo artimuosius  užplūsta nežinomybės ir netikrumo jausmas – kaip reikės išgyventi, ištverti gydymą, ar bus įmanoma toliau dirbti ir užsidirbti, kur ieškoti pagalbos, kas gali patarti, padėti susigaudyti gausiame informacijos sraute, kuo pasitikėti?

Siekiant suteikti realią pagalbą – jau 10 metų veikianti Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) onkologiniams pacientams išduoda POLA kortelę. Kaip pažymi POLA direktorė Neringa Čiakienė, tai kortelė, padedanti išgyventi tiek finansiškai, tiek emociškai. „Kai išgirsti kiekvieną eurą skaičiuojančio asmens balse palengvėjimą, kad nuo šiol kasdieninė kelionė į radioterapiją vietoj 30,4 Eur kainuos 6 Eur, ar nuostabą keičiantį džiaugsmą, kad nemokamas bilietas į koncertą skiriamas ne tik jam, bet ir lydinčiam asmeniui, supranti, kad POLA veikla negali liautis, nori dar labiau sutelkti pastangas, kad POLA kortelė atsidurtų kiekvieno onkologinio paciento kišenėje, itin vertini kiekvieno asmens indėlį, rėmėjų paramą“.

Kokia POLA kortelės teikiama nauda? Visų pirma, POLA kortelė padeda išleisti mažiau. Nuo 2021 m. sausio 1 d. su POLA kortele onkologiniams pacientams taikoma 80 proc. nuolaida viešojo transporto bilietams, vykstant tolimojo, vietinio ar reguliaraus susisiekimo autobusais, traukiniais, reguliaraus susisiekimo laivais ir keltais. Taip pat 15 proc. nuolaida vaistams, apie 20 proc. nuolaida diagnostiniams tyrimams, iki 75 proc. nuolaida optikos prekėms, taip pat nuolaidos odontologo paslaugoms, apgyvendinimui ir kitoms POLA partnerių (daugiau nei 130) siūlomoms onkologiniams pacientams reikalingoms prekėms ir paslaugoms, kurių visas sąrašas skelbiamas www.pola.lt svetainėje.

Ne mažiau svarbi – emocinė pusiausvyra, kurią kylant neaiškumams ir nežinomybei dėl gyvenimiškų situacijų, darbo, socialinių išmokų, emocinės būklės, mitybos klausimų, norint galimų gydymo alternatyvų įvertinimo padeda užtikrinti kvalifikuoti POLA specialistai – teisininkai, gydytojai, psichologai. Visa ši pagalba, pateikus POLA kortelės numerį, yra nemokama, tereikia užpildyti internetinę registracijos formą https://pola.lt/konsultacijos/ arba skambinti tel. 8 605 88191.

POLA kortelės turėtojai ypač džiaugiasi kultūros įstaigų dovanojamais kvietimais nemokamai apsilankyti spektakliuose, koncertuose, vertina mūsų parengtą el.paštu platinamą informaciją pacientams aktualiais klausimais, pabrėžia, kaip svarbu nesijausti vieniems, o būti POLA bendruomenės nariais.

Kas gali gauti POLA kortelę? Ši kortelė išduodama visiems onkologinės ligos diagnozę turintiems asmenims, nesvarbu, kada liga buvo nustatyta. Kortelė išduodama nemokamai, neimamas ir aptarnavimo mokestis.

Kaip galima gauti POLA kortelę? Paprasčiausia kortelę užsisakyti internetu, užpildant prašymą bei pridedant onkologinės ligos diagnozę patvirtinančio dokumento kopiją. Sumokėjus 2 Eur siuntimo išlaidas, kortelė išsiunčiama registruotu paštu. Kortelę galima gauti iškart, susitikus su POLA savanoriu - kortelės ambasadoriumi pagal gyvenamąją vietą. Šiuo metu savanoriai veikia 35 Lietuvos miestuose, jų sąrašas skelbiamas interneto svetainėje  https://pola.lt/pola-kortele/,

Kiek laiko galioja POLA kortelė? POLA kortelės galiojimas neribotas, kol veiks POLA, bus ir POLA kortelė. POLA kortelės paslaugų ir pagalbos spektrą užtikrinti  šiuo metu didžia dalimi padeda Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, projektas „Nemokama pagalba kiekvienam onkologiniam pacientui“.

POLA kortelės tęstinumą padeda užtikrinti ir kiekvienas euras, skiriamas paaukojant per SMS trumpuoju numeriu 1670, įrašant POLA2 – auka 2 Eur, POLA5 – auka 5 Eur ar atliekant pavedimą į POLA sąskaitą Nr. LT 63 7044 0600 0779 8055.

 
Pola korteles plakatas A2
 
 
***
 
Pažinkime Akmenės kraštą
 
Skaityti daugiau...

Subkategorijos

Darbo laikas

V. Kudirkos g.9, Naujoji Akmenė