Naujienos

2017 11 13 Naujienos

 

Šiais metais dar prašmatnesnė ir gausesnė. Skaitytojus ir lankytojus pradžiugins knygų naujienos, kurias pristatys 25 šalies bei miesto leidyklos ir 7 autoriai, taip pat turininga kultūrinė ir edukacinė programa. Dalyvaus:
- teatro ir kino aktorius Regimantas Adomaitis,
- fotografijų ir knygų apie Lietuvos gamtą autorius Marius Čepulis,
- muzikinio projekto „Tele-bim-bam“ vadovė, vaikų dainų kompozitorė ir knygų autorė Neringa Čereškevičienė,      
- grupės BIX siela ir lyderis Saulius Urbonavičius-Samas......ir daugiau įdomių žmonių.
Vyks jaunųjų menininkų forumas, skanių knygų degustacija, naujausių bibliotekos leidinių sutiktuvės, dviejų konkursų nugalėtojų apdovanojimas, meno parodos, Lietuvos kino studijos vaidybinių filmų peržiūra, įvairios edukacinės veiklos vaikams ir jaunimui.
Visko neišpasakosime. Ateikite ir pamatysite patys.
Šiaulių knygų mugės atidarymas 11 val.
Žiūrėkite visą programą mūsų svetainėje www.savb.lt.

****

 

****

PAŽINTINĖ  IŠVYKA Į VENTOS REGIONINĮ PARKĄ

Įgyvendinant projektą ,,Teisingo požiūrio į sveiką gyvenseną formavimas, žalingų įpročių prevencija“, kurį finansuoja Akmenės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa, Akmenės raj. savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus ir Sablauskių kaimo bibliotekos filialo aktyviausiems projekto dalyviams organizuota pažintinė išvyka į Ventos regioninį parką. Išvykos metu vaikai turėjo galimybę aplankyti Ventos regioninio parko lankytojų centrą. Vaikai sužinojo, jog Ventos regioninis parkas įsteigtas siekiant išsaugoti Ventos slėnių kraštovaizdį, jo gamtinę ekosistemą bei kultūros paveldo vertybes. Tai vienintelė vieta mūsų šalyje, kurioje galima rankomis paliesti dinozaurų laikmetį menančias fosilijas bei pamatyti juros periodo uolienas. Aplankę Ventos regioninio parko lankytojų centrą vaikai pėsčiomis nukeliavo iki Ventos upės, vaikščiojo upės pakrantėmis, žaidė judriuosius žaidimus, kalbėjo apie sportą, sveiką gyvenseną. Namo vaikai grįžo laimingi ir su pačiais geriausiais įspūdžiais ir noru vėl kada išvykti į kelionę, kurioje vaikai gali turtinti savo pažintinį pasaulį gražiais vaizdiniais, domėtis juos supančia aplinka, žaisti ir bendrauti su kitais vaikais.

Vaikų literatūros skyriaus
padalinio vadovė Jūratė Vaškelienė

Skaityti daugiau...

Subkategorijos

Darbo laikas

Nepriklausomybės 15a., Naujoji Akmenė