Naujienos

skelb. Tamos

***

Poezijos pavasaris2022

***

parod05

Tarptautinė paroda apie klaidinančią informaciją 
„The Glass Room“ Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje adresu  V. Kudirkos g.9 Naujoji Akmenė II a. parodų erdvėje atidaryta tarptautinė paroda apie klaidinančią informaciją „The Glass Room“, kurioje pateikiama informacija, kaip socialiniai tinklai ir internetas pakeičia įpročius skaityti informaciją, kaip į ją reaguoti, susipažinti su naujaisiais nuomonės formuotojais. Parodoje pateikiama informacija, kodėl aptikti melagingas naujienas nėra taip paprasta, panagrinėti sintetinių vaizdo klastočių pasaulį, apie socialinį informacijos teikimą. Kokį vaidmenį atlieka naujausios technologijos ir socialinės žiniasklaidos platformos klaidingos informacijos sklaidoje ir kokį poveikį tai turi mūsų kultūrai, politikai ir visuomenei?
Už šios parodos eksponavimą Akmenės rajono savivaldybės Viešoji biblioteka dėkoja Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkei, Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos išteklių  departamento direktorei Jolitai Steponaitienei, Valensiyai Dresvyannikovai.
Parodą eksponuoti Lietuvoje padėjo Lietuvos bibliotekininkų draugija, IFLA, Europos Komisija ir parodos rengėja tarptautinė nevyriausybinė organizacija „Tactical Tech“. Paroda eksponuojama nuo 2022 m. gegužės 23 d. iki rugpjūčio 10 d. Ši paroda susilaukė didelio Viešosios bibliotekos ir jos filialų skaitytojų, lankytojų susidomėjimo: jaunimo, senjorų, poetų, rašytojų, negalią turinčių skaitytojų, bendruomenių narių tarpe.

Viešosios bibliotekos direktorė
Zita Sinkevičienė

parod050  kopija

Kristinos Urniežienės nuotraukoje: Viešosios bibliotekos direktorė Zita Sinkevičienė ir direktorės pavaduotoja Dalė Taraškevičiūtė prie informacijos apie Tarptautinę parodą „The Glass Room“

Skaityti daugiau...

Subkategorijos