2017 07 02 2015 metai

 

Lietuvių mokykla Vašingtone/ Lithuanian School of Washington sveikina Akmenės rajono Viešosios bibliotekos direktorę Zitą Sinkevičienę ir visus bibliotekų darbuotojus.

Akmenės rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Kalniškių kaimo bibliotekos-filialo knygų eglutė akcijai „Knygų Kalėdos“

Nuotraukos Editos Gaučaitės

IŠ VAIKYSTĖS ATEINA KALĖDOS

   Šv. Kalėdos aplanko didelius ir mažus, jaunus ir senus, atneša šventės džiaugsmą ir šviesą, dovanoja viltį... Kalėdų šviesa aplankė ir Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių, atnešė daug džiaugsmo, suteikė vilties. Skaitytojai susirinkę į popietę ,,Kalėdinėj pasakoj burkim svajonę“, vadovaujami skyriaus vedėjos Onos Janionienės mokėsi burtų ir būrimų, žaidė adventinius ir kalėdinius žaidimus, dalijosi Šv. Kūčių ir Kalėdų papročiais.
   VB vaikų literatūros skyrias aktyvistė Vasarė Brazaitė organizavo dalyviams žaidimus, kūrė ir būrė šventinę, kalėdinę nuotaiką.
   Šv. Kalėdos aplankė mūsų skaitytojus, jos atėjo, atnešė dalyviams dovanų, saldumynų, sušildė, apkabino ir nunešė į pasaką, kur būrėme svajonę...

Vaikų literatūros

skyriaus specialistė
Aurelija Gerulskienė

Nuotraukose akimirkos iš renginio:

  Knygom kvepiančios Kalėdos!

 

Akmenės rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius pasipuošė kvepiančia Knygų Eglute!
Kalėdų šviesoje knyga pasidalinkime!

 

Akmenės rajono Viešoji biblioteka ir jos filialai kviečia visus norinčius ir galinčius, geros valios žmones pasidalinti skaitymo džiaugsmu ir paaukoti knygų, kurios palies vaikų širdis ir jausmus. Dovanojamų knygų sąrašus

galima rasti visose Viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose. Taip pat ten galima rasti sąrašus knygynų, kuriuose galima įsigyti šių knygų.

„Knygų Kalėdos 2015“: pasidalinkite savo mėgstamiausios knygos nuotrauka

Seniai žaviuosi lietuvių poeto Vytauto Mačernio kūryba. Perskaičiau 2015 metais išleistą knygą Vytautas Mačernis ,,Sielos paveikslas''. Man šio poeto kūryba - intelektualių vertybių, gyvenimo prasmės ieškančios, nušvintančios sielos istorija. Jo poezija  priklauso lietuvių literatūros filosofinei tradicijai. Cituoju:

,,Kiekvienas atskiras  žmogus - pasaulis savyje,

 Ir  kaip žvaigždė skaisčiai šviečiąs tik atstume."

                                                                      iš eilėraščio ,,Distancijos jausmas" V.Mačernis

Viešosios bibliotekos direktorė
Zita Sinkevičienė

Skaityti daugiau...